Welkom op onze nieuwe website!

31-01-2016 00:00

Beste bezoeker,

Niet alleen de wielrenners staan aan de start van het nieuwe seizoen, ook de kaatsliefhebbers ontwaken stilaan uit hun winterslaap.

Om vanaf nu onze familiale club nog beter te profileren, hebben wij een nieuwe website ontwikkelt.

U zal merken dat u via onze nieuwe website het reilen en zeilen van onze club van nabij zal kunnen volgen. Zo zal u er niet alleen op terecht kunnen voor de kalender, alle uitslagen en rangschikkingen maar zullen wij u voorzien van zoveel mogelijk informatie met nieuws, wedstrijdverslagen en foto's.

Tevens kan u zelf via de sectie "contacteer ons" op de startpagina meehelpen om onze website nog beter te maken. Daartoe kan u ons via die applicatie ideeën aanreiken of bijvoorbeeld foto's en andere bestanden sturen.

Wij hopen u met onze nieuwe website aangenaam te verrassen en zijn er van overtuigd dat u er veel plezier zal aan beleven.

Het bestuur


Terug

Contact

VZW Kaatsclub Michiels Kerksken
Driehoekstraat 35
9451 Kerksken

Luc De Nul - Clubsecretaris:
Telefoon: +32 483 22 37 41

Copyright Kaatsclub Michiels Kerksken 2016

Maak een gratis websiteWebnode